Lista utworów

SPAM

Nie czytam:

 • opowiadań o jakiś gwiazdach, sławach,
 • blogów o odchudzaniu, modzie i tego typu sprawach,
 • opowiadań yaoi, yuri (zorientowani wiedzą, o co chodzi),
 • zwykłych romansów (musi być jakaś akcja, nie mam tu na myśli: on mnie z nią zdradza, szantażuje mnie, co ja biedna zrobię?!)
 • blogów z polskimi imionami.
Przeczytam opowiadania:
 • Harry Potter (ale nie Dramione, najchętniej coś o Huncwotach),
 • fantasy,
 • akcja (jacyś agenci, detektywi),
 • anioły, demony (ale raczej stoję po stronie skrzydlatych, więc jeśli ma ktoś bloga, na którym w każdym rozdziale główny bohater-demon zabija anioła - to raczej nie wejdę),
 • Percy Jackson i reszta,
 • coś związanego z mitologią, bogami
 • coś z magią,
 • Zwiadowcy
Resztę też możecie zareklamować, ale na blogi wymienione w podpunkcie NIE CZYTAM, nie wejdę, więc nie ma co tracić czasu. 

Nie wyznaję zasady czytanie za czytanie. Ale jestem dość zajęta, więc jeśli opis bardzo mnie nie zainteresuje, to nie wejdę. Co wtedy zrobić? Możesz zacząć czytać moje opowiadanie, jeśli ci się spodoba, to zostaw komentarz (nie liczę przeczytania prologu i pierwszego rozdziału - wiem, wredna jestem), a na samym końcu wspomnieć o swoim blogu, to z szacunku to takiej osoby owy blog odwiedzę i przeczytam chociaż trzy rozdziały. Zainteresuje mnie - zostanę.


Możesz też odwiedzić mojego drugiego bloga (w rubryczce Strony wystarczy kliknąć BOGOWIE).

To tyle, nie obrażajcie się i spamujcie!

125 komentarzy:

 1. Sorry, ale teraz trochę zaspamię :3

  Całe życie Thomasa ulega zmianie w jednym feralnym dniu – w Dniu Przydziałów. Życie chłopaka nie będzie proste. Będzie musiał walczyć o przetrwanie z niebezpiecznymi ludźmi, ale też dodatkowo pokazywać im jaki jest słaby i bezbronny.
  A wszystko po to, aby przeżyć…
  Lecz jeśli Thomas się pomyli. Popełni błąd i pokaże swą prawdziwą twarz…
  Spotka go los gorszy od śmierci...

  Wejdź do Siedziby Zesłanych i dowiedz się co zrobi Thomas stając przed wyborem, którego dokonanie graniczy z niemożliwym, a każda następna opcja jest gorsza od poprzedniej…

  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na rozdział 1 opowiadania "Zesłany" :)
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2014/10/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na nowy rozdział http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2014/10/11.html :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie na 2 rozdział ;)
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2014/10/rozdzia-2.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  no i link http://nowaprzy.blogspot.com/2014/07/witajcie.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Salut
  nie wiem gdzie to napisać, ale doaję cię do Szabloniarni na http://hogwart-z-ztamtych-lat.blogspot.com/
  Zaraz zabieram się do czytania :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej,
  Zapraszam serdecznie na nowy rozdział. :)
  http://76-igrzyska-smierci.blogspot.com/2014/11/czesc-druga-rozdzia-5.html
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie już wiesz, ale napiszę, bo prosiłaś - nowy rozdział u mnie (piąty)
  http://life-of-heros.blogspot.com/2014/11/rozdzia-v_7.html

  P.S.
  Nie pisałaś wcześniej, że chcesz być informowana :)
  Pozdrawiam ponownie ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Zbyt długo pracowałam jak agentka specjalna. Kiedy zaczęłam żyć samą pracą, wtedy popełniłam największy w życiu błąd. Jednakże zawsze ponosiłam tego konsekwencje. Nigdy nie było łatwo. Dwa lata temu zeszłam do tzw. cienia. Każda osoba po fachu rozumie poprzez te słowo wycofanie się na jakiś czas z zawodu. Rzadko kto na to się decyduje, ponieważ bardzo trudno wrócić do pracy w terenie.
  http://tajemniczy-i-nieczysty-sekret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepraszam bardzo za spam.

  Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy w obliczu zagrożenia postąpiłabyś słusznie, zgodnie z Twoimi ideałami? Czy byłabyś w stanie zrezygnować z własnego bezpieczeństwa, by chronić tych, na których Ci zależy?
  Główna bohaterka opowiadania to osiemnastoletnia Eleinor Zayden, która jest na etapie szkolenia, po którym będzie mogła zostać pełnym członkiem korpusu Kairee. Na razie jako Virsinia posiada pewne przywileje, jednak kiedy już złoży przysięgę, te przepadną. Będzie zmuszona wykonywać rozkazy, które nie będą jej się podobać. Ale nie ma innego wyboru, jak tylko zagryźć zęby i robić to, co jej każą.
  Czy Elein podporządkuje się Kairee? Czy zdoła przeciwstawić się woli ojca? Czy jej chęć do zmian nie zostanie wypaczona przez ciężkie chwile, które będzie musiała przejść?
  Jeśli uważasz, że dałabyś radę oprzeć się rozkazom korpusu, nie krzywdząc przy tym siebie, jak i swojej rodziny, muszę zniszczyć Twoje aspiracje. Nie dałabyś rady. Dobrze się zastanów, czy chcesz przekroczyć granicę i od tej pory żyć pod dyktando innych. Możesz też się zbuntować. Ale tak czy inaczej nie gwarantuję Ci tu bezpieczeństwa. Zagrożenie czyha z każdej strony.
  Przeżyć w Kasmanii potrafią tylko inteligentni i odważni. Pozostali wcześniej czy później wypadną z gry. W opartym na spartańskim wychowaniu państwie nie ma miejsca na płacz i biadolenie.
  Przekroczysz więc bramę prowadzącą do królestwa? Czy się odważysz?

  http://nadprzepasciazycia.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiem, że to tak niemiło zostawiać spam, zanim przeczyta się choć fragment opowiadania, ale niestety brak mi dziś czasu, a wzięłam się za reklamę (jeśli spamienie można nazwać reklamą, eh). Możesz to w sumie zignorować albo odwiedzić blogi, jak chcesz. ;)

  niebanalna-historia.blogspot.com
  Wampir, człowiek i zgraja Łowców. Co z tego wyniknie? Opowiadanie jest zlepkiem przypadkowych wydarzeń, które łączą się w spójną całość i prowadzą do tragedii... A może jednak szczęśliwego zakończenia?

  bee-in-rainbowline.blogspot.com
  Dziewczyna prześladowana przez pech i kilku nieziemsko przystojnych mężczyzn. Ach! Każda chciałaby się znaleźć na jej miejscu. Właśnie, może w to wejdziesz? Gra dopiero się rozpoczęła, przyjmujemy nowych graczy.

  podwojny-obrot.blogspot.com
  Ileż to już pieśni powstało o tym, że chłopiec albo panna wzdychają do siebie, lecz im nie wychodzi? Ta historia jest inna. Opowiada o uczuciu, którego większość się boi - o miłości do osoby tej samej płci. Nie jest to jednak smutny wywód na temat tego, jakie to trudne i okropne. Bo mimo wszystko, wystarczy obrócić się dwa razy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć! Z przyjemnością chciałam Cię poinformować, że na moim blogu pojawił się nowy rozdział :)
  http://life-of-heros.blogspot.de/2014/11/rozdzia-vi.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na nowy rozdział http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2014/11/12.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na kolejny rozdział :)

  http://t-r-z-y.blogspot.com/2014/11/mamo-wroc_72.html

  OdpowiedzUsuń
 16. Więc tak, zanim się zareklamuję muszę coś napisać. nie wiem czy to przeczytasz ale DZIWCZYNO MUZYKA JEST PO PROSTU GENIALNA. naprawdę ta piosenka jest cholernie zajebista *.* i szablon również prześliczny ^^ co prawda nie czytałam zwiadowców, ale być może skuszę się na to opowiadanie :) Już dodałam do zakładek. Pozdrawiam cieplutko.
  teraz reklama:
  Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Aga ♥

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.

  Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?

  Zapraszam na http://wilcze-dzieje.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 19. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej! Chciałam Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga. Wydaje mi się, że może Ci się spodobać. Przepiękny szablon!

  Eleonora Zabini ma problem. Nowa szkoła, nowi ludzie, nowe otoczenie... Dla zwykłej nastolatki - to za dużo! Dziewczyna rozpoczyna naukę w niesamowitym Hogwarcie. Tylko jeszcze nie wie, że jest w wielkim niebezpieczeństwie... że przez cały czas była okłamywana...
  Dla Roxanne Weasley smoki były całym życiem. Dlatego tak bardzo się cieszyła z możliwości wyjazdu do Szkoły Jeździectwa i Magii w Rumunii. Jednak... czy była to dobra decyzja?
  Czy Norze, z pomocą przyjaciół, uda się odkryć kim naprawdę jest?
  Czy Roxie poradzi sobie z własnymi demonami?
  Czy dziewczyny poznają czym jest prawdziwa miłość?
  I czy... poradzą sobie z rolą NOWEJ w magicznej szkole?
  To wszystko - i jeszcze więcej - tylko u mnie!
  Zapraszam!
  http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej! U mnie nareszcie pojawił się nowy rozdział, więc ciepło zapraszam:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2014/12/rozdzia-viii.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej! Pewnie są małe szanse,że wpadniesz, ale zapraszam do mnie na bloga http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com Historia powiada o dziewczynie Andrei, która w wieku sześciu lat odkryła swój nieludzki dar. Wiedzie życie pełne przygód i przeróżnych emocji. Jej dar czasami wymyka się spod kontroli i powoduje to, czego Andrea nie chciała zrobić. W szkole dokucza jej pewien chłopak, Nathan. Andrea trafi do świata, o którym nie miała wcześniej zielonego pojęcia. Dlaczego tak się stanie i czy ma to związek z czasami, zanim się urodziła? Dowiesz się tego czytając mojej historii!
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam :3
  Chciałabym zaprosić Cię do naszej szabloniarni, może znajdziesz coś dla siebie :D
  http://bajkowe-szablony.blogspot.com/
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
  Mrs Black

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na nowy rozdział Zesłanego ^^
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2014/12/rozdzia-5.html

  OdpowiedzUsuń
 25. Cześć! Mam nadzieje, że cię ucieszę, bo właśnie nominowałam cię w Liebster Avard, więcej informacji znajdziesz u mnie, na:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2014/12/liebster-avard-01-02.html
  Dziękuje i pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć! Zapraszam do siebie na rozdział IX:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/01/rozdzia-ix_29.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na kolejny rozdział:
  http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/01/14-cz1.html
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszam na jeszcze świeży prolog! :)
  http://the-soul-of-thunder.blogspot.com/2015/01/prolog_64.html

  OdpowiedzUsuń
 29. Hej :) Zapraszam na kolejny rozdział:
  http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Hejka! Pojawił się u mnie (nareszcie) nowy rozdział, zapraszam:
  http://life-of-heros.blogspot.de/2015/01/rozdzia-x.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie mam pewności czy wpadniesz na mojego bloga, ale chciałam zaprosić Piszę tu historię o wampirzycy, która po pewnym czasie odkrywa, że wcale nie jest taka zwykła. Mam nadzieję, że to co piszę cię zainteresuje i zdecydujesz się zostać na dłużej. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam do dołączenia do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D
  Emily Scott.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam do siebie na nowy rozdział ;)
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2015/01/rozdzia-7.html

  OdpowiedzUsuń
 36. Cześć! Z przyjemnością zapraszam na kolejny rozdział u mnie:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/01/rozdzia-xi.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 37. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam:
  Aby udowodnić niewinność, trzeba zgrzeszyć.
  http://ryzyko-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Udało mi się wyrobić do piątku!
  Tak jak obiecałam :P
  Dlatego też, zapraszam serdecznie do siebie na nowy rozdział:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/02/rozdzia-xii.html
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 41. Witaj :D Prosiłaś mnie o informowanie o nowych rozdziałach, więc proszę: http://hogwarccy-herosi.blogspot.com/2015/02/rozdzia-iii-part-1.html Życzę miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 42. Serdecznie zapraszam na moje blogi , dopiero zaczynam
  scarecrow-opowiadania.blogspot.com

  Prolog
  Miasto przyszłości.Tu nie ma przestępstw , niewyjaśnionych mordów , nawet zwykłych kradzieży. Nie ma brudu , żebraków proszących o kawałek chleba. Buntów , rebelii . A przynajmniej - na pierwszy rzut oka. Człowiek rodzi się , uczy , pracuje , umiera. Wszystko tak , jak każe Rada.
  Każde dziecko otrzymuje imię od rady. Starsi przydzielają mu rodzinę.

  To świat , w którym słowa " matka" i "ojciec" są tylko tytułami.


  Każdy piętnastolatek przechodzi wybór.Decyduje on o jego pracy , dzieciach , życiu.
  Później trafia do szkoły.

  To szkoła życia. Lub śmierci.
  Ale to jeszcze nie koniec. Niektórzy rodzą się ze znamieniem na karku.Znamię to , ma kształt runicznego znaku. Nikt nie wie co on oznacza.
  Dziecko ze znamieniem nie przechodzi wyboru. Zostaje zabrane. Nie wiadomo gdzie , ani po co.
  Znika i nie wraca.
  Tak jest od zawsze.Na zawsze.

  i drugi , mniej nooo.... dopracowany? fajny? ogólnie gorszy?
  shylearie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Serdecznie zapraszam na moje blogi , dopiero zaczynam
  scarecrow-opowiadania.blogspot.com

  Prolog
  Miasto przyszłości.Tu nie ma przestępstw , niewyjaśnionych mordów , nawet zwykłych kradzieży. Nie ma brudu , żebraków proszących o kawałek chleba. Buntów , rebelii . A przynajmniej - na pierwszy rzut oka. Człowiek rodzi się , uczy , pracuje , umiera. Wszystko tak , jak każe Rada.
  Każde dziecko otrzymuje imię od rady. Starsi przydzielają mu rodzinę.

  To świat , w którym słowa " matka" i "ojciec" są tylko tytułami.


  Każdy piętnastolatek przechodzi wybór.Decyduje on o jego pracy , dzieciach , życiu.
  Później trafia do szkoły.

  To szkoła życia. Lub śmierci.
  Ale to jeszcze nie koniec. Niektórzy rodzą się ze znamieniem na karku.Znamię to , ma kształt runicznego znaku. Nikt nie wie co on oznacza.
  Dziecko ze znamieniem nie przechodzi wyboru. Zostaje zabrane. Nie wiadomo gdzie , ani po co.
  Znika i nie wraca.
  Tak jest od zawsze.Na zawsze.

  i drugi , mniej nooo.... dopracowany? fajny? ogólnie gorszy?
  shylearie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Hej! Serdecznie zapraszam do siebie na dodatek Walentynkowy :)
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/02/dodatek-walentynkowy-dwadziescia-lat.html
  Bussis! ^^

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam na nowy rozdział Hakerów Umysłów ^^
  http://the-mind-hackers.blogspot.com/2014/11/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam na nowy rozdział!
  Ciemność Nocy: 1
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej :D Zapraszam na nowy rozdział http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/02/15.html
  Mam nadzieję, że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam na nowy rozdział Hakerów Umysłów ^^
  http://the-mind-hackers.blogspot.com/2014/12/rozdzia-2.html

  OdpowiedzUsuń
 49. Hej :D Zapraszam na kolejny rozdział i zabieram się do nadrabiania u Ciebie! :D
  http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/02/16.html

  OdpowiedzUsuń
 50. Ona.
  Tak bardzo niemożliwa.
  On.
  Tak bardzo niewłaściwy.
  Oboje wplątani w wiele kłamstw i intryg.
  Czy wspólne kłopoty i pożądanie ich połączy?
  Gorąco zapraszam: www.kiedy-runie-niebo.blogspot.com

  Wyznaję zasadę czytanie za czytanie, więc jeśli ty przeczytasz i skomentujesz mój rozdział — możesz być pewny, że i ja wpadnę do Ciebie i postaram zrewanżować Ci się jak najszybciej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 51. Dla niektórych zabicie człowieka jest zbrodnią.
  Dla niej, tak jak dla innych najemników, sposobem na życie.
  Tailey. Wojowniczka.
  Ashan. Koń wychodowany przez magów.
  Shalle. Najemnik z domieszką elfiej krwi.
  Śmierć, Magia i Krew na raz, może przynosić tylko konflikty, wojny, kłamstwa, zdrady i kolejne trupy.
  Tesaria. Szarpany przez kolejne wojny mały nadmorski kraj.
  Nadciągają śmierć i pożoga.
  A jedynymi osobami mogącymi powstrzymać nawałnicę, są te, które były przyczyną jej wywołania.

  Zapraszam do mnie.
  Moje opowiadanie dzieje się w świecie i czasie, stylizowanym na nasze średniowiecze.
  ruler-dying.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Zapraszam na kolejny :D
  http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/03/17.html

  OdpowiedzUsuń
 53. Zapraszam na rozdział 18! Mam nadzieję, że się spodoba :D
  http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/03/18.html

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć!
  W Katalogu Euforii pojawiły się dwa nowe działy - Ocen oraz Wywiadów!
  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi.

  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  Pozdrawiam. .W.

  OdpowiedzUsuń
 55. Hejka! U mnie nowy rozdział (tak, wiem - wreszczcie!) zapraszam:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/03/rozdzia-xiii.html
  Bussis! ^^

  OdpowiedzUsuń
 56. Cześć!
  Nominowałam Cię do Liebster Award!
  Zajrzyj tu : ruler-dying.blogspot.com
  Diane

  OdpowiedzUsuń
 57. Hej! :D Zapraszam na kolejny: http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/03/19.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Co by się satło ,gdyby w zyciu Nica di Angelo pojawiła się nowa dziewczyna ? A co jeśli dwie ? I co ztym wspólnego ma Harry Potter I spółka ? Zapraszam : http://wystarczy-jeden-krok-malenki-krok.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Dwie dziewczyny , różniące się jak ogien I woda . Świat gangsterow ,książek I magii . Czego można chcieć więcej ? Zapraszam : http://esperanza-umiera-ostatnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Cześć! Zapraszam na następny rozdział: http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/04/20.html

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam na kolejny http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/04/21.html
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 62. Pewnie masz mnie już dość i naprawdę rozumiem, ale jak obiecałam tak robię, więc informuję o nowym rozdziale: http://the-white-phoenix-story.blogspot.com/2015/04/22.html
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 63. Hejka! Zapraszam na długo oczekiwany XV rozdział :D
  Bussis! :3

  OdpowiedzUsuń
 64. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na „Goodbye my lover”! :))

  Wiem, że sama wyznaję zasadę "czytanie za czytanie", gdy tylko przeczytasz mój króciutki prolog i rozdział pierwszy, obiecuję się zrewanżować! :))

  zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do „Tesoro” przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli…

  adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Pozdrawiam cieplutko! <3

  OdpowiedzUsuń
 65. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianna King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  ______________________


  Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 66. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Hejka! Zapraszam na nowy (siedemnasty już) rozdział do siebie!
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/07/rozdzia-xvii.html
  Bussis! :3

  OdpowiedzUsuń
 68. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Hejka! Zapraszam na nową wersję prologa do siebie:
  http://life-of-heros.blogspot.de/2015/08/prolog.html
  Bussis! :3

  OdpowiedzUsuń
 71. Informuję Cię o nowym rozdziale na:
  http://heroes-at-the-hous-of-life.blogspot.com/
  Tak, jak mnie prosiłaś :)
  Całusy
  Neri

  OdpowiedzUsuń
 72. Nabazgrałam nowy rozdział :)
  http://heroes-at-the-hous-of-life.blogspot.com/
  Całusy
  Neri

  OdpowiedzUsuń
 73. Zapraszam na Pola Elizejskie, na których zrzeszam opowiadania fantastyczne i nie tylko. Pozdrawiam!

  pola-elizejskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam serdecznie: http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Zapraszam do siebie na pierwszy rozdział :D
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/09/rozdzia-1.html
  Bussis! :3

  OdpowiedzUsuń
 76. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 77. Tematyka: Kryminał, sensacja, akcja, postapokaliptyka, dramat i... romans oczywiście;)

  O czym?
  Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a jednak działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się żyć w niesprzyjających warunkach, zdani tylko na siebie. Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia. Tylko czy okażą się wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam! ;*

  I bardzo przepraszam, że reklamuję się w ten sposób. Wiem, że powinnam najpierw przeczytać rozdział u ciebie, a dopiero potem zostawiać spam. Tylko, że blogsfera to niewdzięcznica, która często zabiera mnóstwo czasu, a nie daje nic w zmian. Dlatego obiecuję, że jeśli jakoś odpowiesz na ten mój podły spam, przeczytasz to ja na sto procent wrócę tu i dam z siebie wszystko;) Wiem tez, że reklamuję się u ciebie nie po raz pierwszy, ale zaczęłam od nowa.

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 78. Zapraszam na krótki prolog oraz pierwszy rozdział mojego, nowego opowiadania! ;) http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 79. Zapraszam na trzeci rozdział na:
  http://heroes-at-the-hous-of-life.blogspot.com/
  Całusy, :*
  Neriss

  OdpowiedzUsuń
 80. Przerażające bajki o Wiedźmie z Roosety opowiadane przez rodziców mają skutecznie odstraszyć dzieci od zbytniego oddalania się od chat i przede wszystkim wchodzenia samemu do lasu. Zadziwiające, jak szybko ludzie zaczęli traktować tę historię jako zwykłą legendę. A przecież zdarzyła się naprawdę i to wcale nie tak dawno temu, jak powiadają.

  http://wiedzma-z-roosety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 82. Hej!
  Nominowałam Cię do LBA na pierwszym blogu, a

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na drugim pojawił się rozdział:)
   Mój telefon wariuje :X

   Usuń
 83. Lexa Rodriguez - zwykła nastolatka, borykająca się z tymi samymi problemami, co każdy jej rówieśnik. Po raz drugi czekała ją przeprowadzka do nowego miejsca, a co za tym idzie, znowu musi zaaklimatyzować się w nowej szkole. Czy znalazła nowych przyjaciół, czy stała się odludkiem?
  Jak poradzi sobie z dochowaniem tajemnicy, o swoim drugim ja? Czy ktoś w ogóle może się spodziewać, że ta "typowa" nastolatka wyczynia rzeczy tak nieprawdopodobnie i niebezpieczne? Czym się zajmuje? Dlaczego często ukrywa liczne rany w szkole, które jakimś cudem widnieją tylko jeden dzień, albo i krócej?
  Kim ona jest?
  Zapraszam do czytania Unknown Girl.
  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. https://www.youtube.com/channel/UC2xHzUlunyf9-kIlgQ9DcjA
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  http://szablony-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. http://herosi-opowiadania-przygody.blogspot.com/ zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Witajcie! Chcielibyśmy Ciebie zaprosić do nowego projektu dla młodych pisarzy pt. „Wzór spod pióra”. Projekt polega na tym, że piszemy opowiadania na kreatywne tematy, które wymyślają współautorzy projektu albo czytelnicy. Jeżeli umiesz pisać ciekawe opowiadania i masz bogatą wyobraźnię możesz dołączyć do naszej ekipy! Więcej informacji o naborze znajdziecie w zakładce „O projekcie”.
  Jeśli nie chcesz pisać, to możesz zostać naszym czytelnikiem. Wszystkich czytelników prosimy zawsze o ocenę naszej pracy, dzięki temu możemy się rozwijać literacko. Dzięki twojej ocenie pomagasz nam, więc zachęcamy Cię do komentowania.
  Adres: http://wzor-spod-piora.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszamy! Ekipa projektu

  OdpowiedzUsuń
 87. Rusza całkiem nowa strona do reklamowania blogów. Jeśli zależy ci na pokazaniu się większej ilości osób, zapraszam!
  http://uwolnij-slowo.blogspot.com/p/o-stronie.html

  OdpowiedzUsuń
 88. Zapraszam na bloga z opowiadaniem 'Mówimy życzenie do spadającej gwiazdy'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 89. Zapraszam na pierwszy rozdział : http://story-by-sasha.blogspot.com/2016/03/01-kieszonkowiec.html?m=0

  Sasha xoxoxoxo

  OdpowiedzUsuń
 90. Hej, hej!
  Nominuję cię do LBA! http://zakrecone-zycie-huncwotow.blogspot.com/p/to-sie-nie-spodziewaam-zostaam.html
  Pozdrowionka,
  Bianka

  OdpowiedzUsuń
 91. Zapraszam na ocenialnie: konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. Hej, hej!

  Zapraszam na nową notkę:
  http://kotksiazkowyrecenzuje.blogspot.com/2016/04/upadajace-krolestwa_18.html?m=1

  Pozdrawiam
  Koteł

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na nowy rozdział 2
  soror-exploratores-missing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  http://wirus-r.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. Zapraszam na nową notkę ;*
  http://ostatniamysl.blogspot.com/2016/05/rozdzia-4.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 96. Ahoj!
  Chciałabym zaprosić serdecznie na nowy rozdział 007 pt: „Londyńskie pułapki” pod adresem www.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury
  inforumje jeśli nadal jest to aktualne.
  Wybacz że dopiero teraz ale przed chwilą przeczytałam komentarz od Ciebie za który bardzo dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 97. Zapraszam na Katalog. ^^


  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. Uwaga spam!
  Serdecznie zapraszam na nowy 008 rozdział pt „Błędy przeszłości” na adres bloga: www.autorska-strefa.blogspot.com!
  życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 99. Wowowow!
  Właśnie dostępuję zaszczytu bycia 100 osobą w spamie! Czuję się taka fajna xD
  Zapraszam na nowy rozdział!
  http://ostatniamysl.blogspot.com/2016/06/rozdzia-5.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 100. "Włochate serce" - Harry Potter na lewej stronie, czyli opowieść o tym, co by było, gdyby Voldemort wybrał Neville'a. :) Historia czwórki przyjaciół z czterech różnych domów, którzy muszą poradzić sobie z tajemnicą czychającą w hogwarckim jeziorze!
  Zapraszam! http://wlochate-serce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. Zapraszam serdecznie na moje opowiadanie The Demon Inside.
  Gdzieś pośrodku Niczego, leży wyspa Pandemonium. Jest to siedziba zła, szerokopojętego zła i ciemności. Żyją tam niczego nieświadomi wyznawcy Dobra, nie wiedząc że wśród nich są też ludzie o innych przekonaniach czy nawet... Bezduszni.
  Beduszni... Żli... Demony.
  http://thedemoninsidebyedi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Miałam zostawić spam (po to ta zakładka, nie?), ale przy podpunkcie o polskich imionach... no zostałam znokautowana po prostu.

  OdpowiedzUsuń
 103. Chciałabym zaprosić was na nowy rozdział 009 pt “Pionki w grze” na adres : www.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 104. Zapraszam na nowy rozdzaił :)
  http://ostatniamysl.blogspot.com/2016/08/rozdzia-7.html
  Pozdrawiam
  Koteł
  Ps: Tak w ogóle żyjesz? Bo ostatnio coś tak Ciebie nie ma, a ja tęsknię za Twoimi rozdziałami :(

  OdpowiedzUsuń
 105. Witaj!
  Mam do Ciebie małe pytanie... Uwielbiasz to co robisz? Pisanie sprawia Ci przyjemność, a każdy komentarz powoduje szeroki uśmiech na twojej twarzy?
  Chciałabym zaprosić Ciebie na nowy katalog - Katalog blogów pisanych z pasją.
  Widzę jak wiele Stowarzyszeń upada, ponieważ nie ma osób, które mogłyby poświęcić swój czas na nie. Mogę Ci obiecać, że u tutaj będzie inaczej.
  katalog-blogow-pisanych-z-pasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj!
   Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie ;)
   Pozdrawiam, Equmiri
   katalog-blogow-pisanych-z-pasja.blogspot.com

   Usuń
 106. Zmotywowałyście mnie XD
  Jest nowy rozdział :)
  http://zwiadowcy-bron-bogow.blogspot.com/2016/09/rozdzia-i.html
  Pozdrowionka,
  Bianka!

  OdpowiedzUsuń
 107. Przepraszam mocno za spam, ale bardzo chętnie zapraszam na mojego bloga :)

  Siostra Johna Watsona nie miała kontaktu z bratem od dziesięciu lat, kiedy to zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Uznano ją za martwą.
  Kobieta po latach staje w drzwiach Baker Street z krwią na rękach, masą kłamstw na języku i asami w rękawie. Chce powrócić do brata, z powrotem go odzyskać, ale przeszłość nie chce dać o sobie zapomnieć.
  Duchy powracają, kłamstwa wychodzą na jaw, a trupy wcale nie okazują się trupami... A stawka jest większa niż kiedykolwiek.
  Ale cii... każdy ma własne szkielety w szafie, prawda?

  http://story-of-two-liars.blogspot.com/

  ~Aryenne

  PS. Bardzo zapraszam i prosiłabym o konstruktywną krytykę, chociaż na razie pojawił się sam prolog :)

  OdpowiedzUsuń
 108. Witaj! :)
  Serdecznie zapraszamy do Katalogu Kreatywność. Jest to zbiór opowiadań fantasy, fanfiction, obyczajowych oraz wielu innych.
  Pozdrawiam!
  http://katalogkreatywnosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. Zapraszam do siebie na dziewiąty rozdział :)
  Pozdrawiam
  Kot

  OdpowiedzUsuń
 110. Gdy ponad wiek temu rada zdecydowała się, aby oddać władze w ręce starszego z braci Denver, doszło do masakry, którą każdy z rodziny królewskiej, zapamięta do końca swojego wiecznego życia. Sprawca, jeden z najlepszych zabójców – Richard, przed ucieczką pozostawia namiastkę siebie – syna, który mimo iż został wychowany przez szlachtę w niewiedzy, odnośnie swojego pochodzenia, z każdym dniem robi się podobny do swojego okrutnego ojca. To zaczyna martwić wysoko postawionych, gdyż każdy wie, że historia lubi się powtarzać.
  Kiedy nadejdzie zima, w końcu jeden z braci odzieję się w purpurę, nałoży koronę na głowę i weźmie do ręki berło. Oficjalnie zakończy się bezsensowna i bezowocna władza kobiety, a rozpocznie się krwawy okres rządów męskich. Komu przypadnie władza?
  Starszy z braci – Jasper, jest kochany przez kobiety i szanowany przez radę. Potrafi władać perfekcyjnie swoim żywiołem, zna się na polityce, jest honorowy i szlachetny, a każdy jego ruch wykonany jest z godnością króla. Wie czego chce i potrafi owinąć wokół palca, niemalże każdego wampira. Zawsze dumnie wyprostowany, z manierami i niesamowitym spojrzeniu. Urodzony dżentelmen, ale czy na pewno…?
  Młodszy – Dylan, to urodzony zabójca i szaleniec. Mężczyzna kochający dominować, w każdym aspekcie życia. Przykład dobrego dowódcy, silnego monarchy i sprawiedliwego, lecz krwawego sędziego. Wszelkie kobiece szlochy nie są w stanie wzbudzić w nim choćby odrobiny współczucia i daremne są próby przekupienia go, bowiem Dylan, rządzi się swoimi prawami. Jest całkowicie nieprzewidywalny, a przez to i niebezpieczny. Mimo iż został wychowany na dworze, nie okazuje szacunku dla niżej urodzonych, czy kobiet. Dżentelmen tylko z pozoru.
  Kto zostanie królem wampirów, a komu przyjdzie żyć na wygnaniu?
  Kto poprowadzi armię, gdy nadejdzie wojna, która zmieni losy historii?
  Jak będzie wyglądało życie kobiet sprzedanych niczym zwierzęta, w ręce mężczyzn?

  Zapraszam :)
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. Zapraszam do siebie na nowy post :)
  https://kotksiazkowyrecenzuje.blogspot.com/2017/01/to-skomplikowane.html
  Pozdrawiam
  Kot

  OdpowiedzUsuń
 112. Gdy Twój świat się rozpada... co zrobisz?
  Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
  Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

  Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

  http://chosenbyaccident.blogspot.com/
  https://www.wattpad.com/story/95894593-wybranka

  OdpowiedzUsuń
 113. Cześć!
  Chce Cię zaprosić do katalogu katalogów, spisów, betowni, recenzowni, ocenialni, analizatorni, szabloniarni i wszystkiego innego, co istnieje na Blogspocie.
  Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszam!

  ko--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 114. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 115. Cześć! Zapraszam bardzo serdecznie na pierwszy rozdział mojego nowego opowiadania. :)

  Czas zmienia nas... Ale pozostawia wspomnienia.
  Trzy lata po bitwie o Hogwart. Życie Hermiony Granger powróciło do normy - znalazła pracę, wiedzie zwykłe życie. Przeszłość odeszła daleko.
  Pewnego dnia dostaje od profesor McGonagall list, który diametralnie zmieni jej życie, ale ona jeszcze tego nie wie. Czy będzie gotowa podjąć się zadania wyznaczonego przez dyrektorkę Hogwartu? Jaki związek ma z tym wszystkim zmieniacz czasu oraz ojciec Teodora Notta?
  Hermiona, dostając list, weszła do labiryntu, z którego znalezienie ucieczki wcale nie jest takie łatwe...

  Labirynt

  Pozdrawiam! :)
  zakręcona01

  OdpowiedzUsuń
 116. Cześć! Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga z nowym opowiadaniem! :) http://zbuntowanyaniolztuluzy.blogspot.com/p/prolog.html Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 117. Dzień dobry!
  Informuję, iż organizuję konkurs literacki "Już nie zapomnisz mnie", tym razem o nieco innych zasadach. Do wygrania wiele fajnych nagród! Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów. :) Zapraszam Cię serdecznie na www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 118. Uczestnicy Gry budzą się ze śpiączki w budynku położonym trzynaście tysięcy metrów nad ziemią. Nie ma w nim żadnych drzwi prowadzących na zewnątrz, a za niewielkimi, okrągłymi okienkami widać jedynie linię chmur.
  Nie pamiętają nic: swojego imienia i nazwiska, jak się tu wzięli, ani kto za tym wszystkim stoi.
  Jedyne, co ich odróżnia, to unikalny kod kreskowy, wytatuowany na wewnętrznej stronie lewego nadgarstka.
  Jaki jest cel Gry, jak jej domniemani uczestnicy mają się stąd wydostać i wreszcie, czyja to sprawka? Odpowiedzi jest mało, a liczba pytań stale wzrasta.
  Może spróbujesz się tego dowiedzieć, zostając jednym z nich?

  Gra w przestworzach

  OdpowiedzUsuń
 119. Witam!
  Z przyjemnością pragnę zaprosić Cię, byś zgłosił/zgłosiła swoje opowiadanie do Księgi Baśni. Nasz katalog oferuje poradniki, książkowe tygodnie, konkursy oraz wywiady z autorami blogów do nas przynależących.
  Serdecznie zapraszamy,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 120. Hej, zapraszam Cię na mojego bloga o tematyce związanej z Percy'm Jacksonem: http://evanlyn013.blogspot.com
  Blog opowiada o młodym synu Apollina, Danielu Watsonie, który wyrusza na misję wraz z córką Chione - Camille i córką Annabeth i Percy'ego Jacksona - Summer. Muszą uratować Elpis, boginię nadziei z głębi samego Tartaru...

  OdpowiedzUsuń
 121. Hej, tu Luthiene aka Sue Turner!
  Piszę blog o tematyce zwiadowców, ale nie jest to infantylne opowiadanie z podstawówki, ani nie trzeba było przeczytać wszystkich tomów, ponieważ troszeczkę pozmieniałam fabułę pod swoje opowiadanie i piszę o Prawdziwej Historii, która została podretuszowana pod publikę, wydrukowana i rozesłana na cały świat. Oto historia o Sue Turner, pierwszej kobiecie w korpusie zwiadowców. Historia prawdziwa, pełna fantastycznych przygód, niezliczonych misji i doprawdy nieprawdopodobnych zdarzeń.

  Dopiero zaczynam pisać bloga, więc publika i trochę wsparcia bardzo by mi się przydało, chociaż piszę z czystej pasji, nie dla kogoś wbrew pozorom.
  W mojej Historii można spodziewać się wszystkiego - dramatu, pasji, miłości, komedii, horroru. Każdy znajdzie coś dla siebie, głowa pęka mi od pomysłów, ale oczywiście na rozwój wydarzeń trzeba poczekać ;)
  Polecam i zapraszam
  ~Luthiene

  https://zwiadowcyhistoriaprawdziwa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Witaj!
  Czy wiesz, że Katalogowo to jeden z najstarszych funkcjonujących katalogów blogowych? Przyjmujemy blogi z każdej platformy, oferując szereg możliwości, w tym przede wszystkim reklamę samego opowiadania oraz najnowszych rozdziałów.
  Po dołączeniu do Katalogowo można również:
  → zgłaszać nowe rozdziały do ankiety na „Rozdział miesiąca” (zakładka „Wasze nowości!”);
  → brać udział w bieżących wydarzeniach, losowaniach, konkursach i grach poszukiwawczych, dzięki którym można trafić do „Polecanych”.
  Szczegóły naszej oferty oraz informacje, jak z niej korzystać, znajdziesz w zakładce „Nasza oferta”.
  Ewentualne pytania prosimy zostawiać w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”. Z wielką radością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w korzystaniu z dostępnych opcji. :)
  Wpadnij i przywitaj się, a może znajdziesz u nas coś dla siebie. :)
  Serdecznie zapraszam
  Ayame
  Katalogowo

  OdpowiedzUsuń
 123. Hej!

  Głównymi bohaterami mojego opowiadania są Huncwoci i ich przyjaciele.
  Nieco przybliżę fabułę:
  Groźny czarodziej Lord Voldemort nadal jest nieuchwytny dla aurorów. W ukryciu zrzesza kolejne dziesiątki nowych popleczników – Śmierciożerców. Początkowo jego ataki nie były częste, lecz z biegiem lat groźby, czy porwania są już niemal codziennością. Dyrektor Hogwartu Albus Dumbledore ponownie zwołuje "Zakon Feniksa", który swoją działalnością stara się powstrzymać plany Lorda Voldemorta.
  Istnieje miejsce, gdzie jego terror nie sięga. W Hogwarcie uczniom nic nie grozi, bo czuwa nad nimi dyrektor Albus Dumbledore. Wielu uczniów jest świadomych tego, że lada dzień świat się zmieni i trzeba będzie wybrać swoją stronę. Jedni już wybrali Czarnego Pana, a inni chcą działać w opozycji i dążą do tego, by po zakończeniu Hogwartu walczyć ze złem.
  Minie wiele lat, pojawi się zwątpienie, wielu czarodziei straci swoje domy i rodziny, ale mają nadzieję...

  Obecnie fabuła wykroczyła już poza mury Hogwartu, jest dużo akcji i życie bohaterów nie jest usłane różami.

  Zapraszam serdecznie na https://kociol-pelen-amortencji.blogspot.com
  Mam nadzieję, że opowiadanie przypadnie Ci do gustu i zostawisz u mnie swoją opinię!

  Pozdrawiam serdecznie,
  SBlackLady

  OdpowiedzUsuń

Mia LOG